A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ronela Hajati & Agon Amiga - Veç Na


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  28

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/07/2014

2014-07-02T19:56:01

See Also

Agon Amiga

Lyrics:

Getoar Selimi

Music & Arrangement:

Zzap And Chriss

Video Production:

Entermedia


Hey keep your eyes open
BS AND GUESS who.

Ronela :

E din se si baby e kishim bo hit na. Na na na.Vec na
E di e din baby e bojna per cdo dite na.Na na na. Vec na
Asnjo si un e ti
A asnjo si un e ti
Ma mir thuj se di
Ma ma ma mire un se ti
Mire si une e ti
Ma ma mire si un e ti
Ma mir thuj se di
Prap ma mire un se ti

Refreni:

Me mbaj me mbaj
E di qe mu m'mdon
Me ndaj me ndaj
E di per mu e bon
Kjo vetem ty t'takon
Nese per mu e bon
Nese per mu e bon
Aja jaj jaj

Agon Amiga :

I kena audi range bmw GT
Me gjoma tbardh skom nevoj mi bo te zi
Le te shohin kush o mrena B BS me femna
Aty ku jom un zemer ti e para je mrena
Mos thuj e di qe mdon e di po t'thom edhe un ty
Mos thuj e di qe mdon e di po t'thom edhe un ty
Noshta osht shum e thjesht per ty po mu mvyn pak ma shum
Un po lypi shum prej teje po ti noshta qaq nuk mun
Amigo amigo porfavor porfavor
Ta boj Prishtinen Madrid i kena krejt senet n dor
Policiaa durt nalt se i kena me veti
Nuk na prish kerkush zemer jena vet na me pamje ka deti

Refreni :

Me mbaj me mbaj
E di qe mu m'mdon
Me ndaj me ndaj
E di per mu e bon
Kjo vetem ty t'takon
Nese per mu e bon
Nese per mu e bon
Aja jaj jaj


Lyrics submited by  dini98




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018