A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ronela Hajati - Ladies


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  30

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/05/2017

2017-05-24T18:00:00

Music & Lyrics:

Ronela Hajati

Music & Arrangement:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Video Production:

Pro Video


Ref. 2x
Ku i kam gocat ma t'fortat?
Ku i kam çikat ma t'mirat?
All my ladies are divas

Pini e pini e pini e pini
Pijini krejt gotat se nga Roni i kini
Gocat po bin tokës po krejt fore i lini
Ça po pini?
As vet nuk e dini shoqet un i kom
Edhe vetëm nuk më lon
Nëse nxen frajerin njona atëherë krejt e nxojmë
Ça po ndodh mes neve dyve krejt e diskutojmë
Nëse nuk e don,synet na ja bojmë

Kill'em kill'em a hey shoqen me ma lon
Vetën nuk e don mo
Kill'em kill'em a hey
Jena njesoj jena njesoj na

Ref. X2
Ku i kam gocat ma t'fortat?
Ku i kam çikat ma t'mirat?
All my ladies are divas!

Siento criminal en mi ritmo
Quiero que me dejas papito
Quiero mis amigas querido Amorsito dejame chicito!

Ai don me ja bo un mëngjesin
Ai don me ja bo un yzmetin
Se lo,kom me dal un per qefi
Dale dale dale marrim natën ma kadale, sonte kena dal pa pare sa? E yo
Ikim ikim ikim edhe barin na e fikim dhe policit shpejt i ikim na
E yo Dale dale dale dale marrim natën ma kadale sonte kena dal pa pare sa E yo
Bini bini bini teshat hekni mos i lini sdu me dit mo kah po vini sa E yo!

Ref. X2
Ku i kam gocat ma t'fortat?
Ku i kam çikat ma t'mirat?
All my ladies are divas!

All ma ladies
All ma ladies
All ma ladies
Ku i kam ku i kam ku i kam ku i kam divat
Ku i kam ku i kam ku i kam çikat
Ku i kam ku i kam ku i kam ku i kam divat
Qe ku jane , qe ku jane ,qe ku jane cikat
Qe ku jane , qe ku jane ,qe ku jane divat


Lyrics submited by ViskiFrancae-Cards (1)

2017-12-01 19:08:40
Ku i kam gocat ma t'fortat?
Ku i kam çikat ma t'mirat?
All my ladies are divas!

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018