A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rosela Gjylbegu

Tags: Rosela Gjylbegu

Origin: Shkodër    Residence:        Age: 30   Zodiac sign: ♓ Peshqit  
Rosela Gjylbegu is a very famous singer of Pop music. Rosela eshte diplomuar në vitin 2005 për gjuhë angleze në Shkollën e Mesme Pedagogjike "Gjuhët e Huaja" në Shkodër dhe ka përfunduar studimet e larta për psikologji në Fakultetin e Shkencave Sociale pranë Universitetit të Tiranës prej kur edhe jeton në Tiranë. Punon në administratën shtetërore dhe studion për master në fushën e të drejtave gjinore. Rosela ende nuk ka publikuar ndonjë album. Ajo ka deklaroi per teksteshqip.com "Tashmë çdo gjë gjeh...

>> Full biography >>


  • Find Rosela Gjylbegu on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  219

» Add A Song »


Formula E Lumturise
Jam Aty
Pafundesi
Deshire

Translations (1)


Rosela Gjylbegu in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018