A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rovena Ibrahimi

Tags: Rovena, Rovena Ibrahimi, Rovena Ibraimi

Rovena Ibrahimi is a popular singer of Vlora's Traditional music. Në Maj 2004, Rino Ritem & Rovena Ibrahimi marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Zgjohu". Më datë 2 Prill 2013, Rovena Ibrahimi publikon videoklipin "Dy Nga Dy". Më datë 8 Prill 2013, Rovena publikon videoklipin "Kush Do Qe Te Marre Grua". Më datë 2 Shkurt 2014, Rovena Ibrahimi & Grupi Ali Pasha publikojnë videoklipin "Motra Me Vellane". Në Mars 2014, Rovena Ibrahimi merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngët "Dallendyshja Ne Cardak" dhe "...

>> Full biography >>


  • Find Rovena Ibrahimi on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  36

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018