A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rovena Stefa

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  100
  • Origin:
  • Fier 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 39
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Rovena Stefa is a popular singer and songwriter of Pop music. Ne moshen 5-vjecare debuton per here te pare ne nje konkurs kombetar te fjales artistike, ku vleresohet me cmimin e pare. Shkollen e mesme te gjuheve te huaja ne profilin "frengjisht", e kreu ne Elbasan. Kur ishte vetem 16 vjec, ajo paraqitet ne nje koncert pervjetor te shkolles "Luigj Gurakuqi". ketu ajo kendon per here te pare ne publik (kenge te idhullit te saj, Mariah Carey "Without you"). Aktivizohet ne teatrin "Skampa" te Elbasanit ne te gj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Irva Stefa

(Her sister)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Boll Me Lojna (2014)

Gëzimi I Dasmave (2012)

Degjo Rovin (2011)

Lum, Lum (2008)

Llokum (2006)

Dasma (2005)

Paraja (2003)

Ti Vetem Ti (2002)

Bie Debore (2002)


» Add A Song »

Dasma
Unaza
Thirrem
Burr Te Martuar Dashurova
Per Nje Kafe
Tundi Vallet
Paraja
Me Kapele Karocieri
Hej Hej
Djepi

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Translations (1)


Related Artists:

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Hueyda El Sayed

Eltina Minarolli

Juliana Pasha

Jonida Maliqi

Zhaku

Jeta Faqolli

Elia Zaharia

Inis Gjoni

Ingrit Gjoni


Tags: Rovena Stefa

Rovena Stefa in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018