A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rozana Radi

Tags: Rozana Radi, Rozi

Origin: Tiranë    Residence:        Age: 38   Zodiac sign: Gaforrja  
Rozana Radi is a very famous singer and songwriter in pop music. Ajo tashmë ka krijuar steriotipin e saj, si një vajzë pa komplekse që nuk e vret shumë mendjen se çfarë thonë apo mendojnë të tjerët. Është aktore, këngëtare, autore tekstesh dhe ka një mijë interesa në jetë. Mbi të gjitha i pëlqen të eksperimentojë pasi dihet, çdo gjë e re është e bukur. Rozana Radi ka bërë bumin e rradhës me këngën “Fly” jo vetëm se kënga ishte shumë ritmke, tipike për një single vere, por edhe për faktin tjetër se Rozana...

>> Full biography >>


  • Find Rozana Radi on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  168

Rrotullo Me Gisht (2007)

Policia (2005)

Jepi Gaz (2005)

Mekato Me Mua (2002)


» Add A Song »


O Sa Mire Me Ken Shqipetar
Jabadabadu
Per Me Pas Nji Roze
Kiss Me Rozy
Policia
Rrutullo Me Gisht

Translations (2)

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017