A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rrufeja

Tags: Rrufeja

Origin: Prishtinë      Age: 32   Zodiac sign: ♓ Peshqit  
Rrufeja is a popular singer of Hip-Hop music. Rrufeja është formuar në fund të vitit 2000 ndërsa për herë të parë ka dalë në skenë në 'POLIFEST 2001", ku edhe morën shpërblimin e parë "Mikrofoni i artë" për paraqitjen më të mirë dhe shpërblimin "Nota e artë" për muzikën më të mirë në hanrin RAP & HIP-HOP. PASAPORTA: Emri dhe mbiemri: Fisnik Bekteshi Kombësia: Shqipëtar Gjatësia: 174 cm Pesha: 64 kg Ngjyra e syve: Kafe Ngjyra e flokëve: Zi Ushqimi i preferuar: Shpagetat Muzika e p...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  9

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018