A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Rruga is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 4 Korrik 2014, Rruga publikon videoklipin "You Feel Me", në bashkëpunim me El-T. Më datë 10 Dhjetor 2014, Rruga publikon videoklipin "Street Life", në bashkëpunim me El-T & L-Prof. Në vitin 2014, Rruga publikon albumin "I Vetmi Ne Qytet". Më datë 14 Dhjetor 2015, Rruga publikon videoklipin "Disa Nota", në bashkëpunim me Dora. Në vitin 2015, Rruga publikon albumin "The Armageddon Begins". Në vitin 2016, Rruga publikon albumi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

This Is Rruga (2016)

The Armageddon Begins (2015)

I Vetmi Ne Qytet (2014)


» Add A Song »

High Stuff
Cunat E Rruges
Disa Nota
You Feel Me
Makaber
Street Life


Related Artists:

Double T

Knife Man

Shadow

Keni (K Style)

Tribun

Erson Shabani

LT-One

WhoBrave

B-Flow

Agon Nimani


Tags: Rruga, Rrugaci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018