A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  91
  • Origin:
  • Tetove 
BIOGRAFIA: S4MM is a popular singer of Hip-Hop music. Samir Selimi ne publik eshte i njohur me Emrin S4MM. Ai eshte lindur ne Tetove, ka vepruar atje me shoket e tij te njohur si Illmill, Bennvs, JETON e te tjere. Me 16 qershor 2016, S4MM debuton ne muzike me kengen e tij te pare "I.K.T.H". Teksti eshte shkruar nga S4MM dhe u publikua me videoklip. Kenga e dyte ishte "Cocaina (remix)". Më datë 14 Tetor 2016, S4MM publikon videoklipin "Kingshit". Më datë 2 Dhjetor 2016, S4MM publikon videok...

>> Full biography >>


SnapChat

Account

Facebook

Profile

Instagram

Account

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Emir

Bloody

Xonn

Bomba

Tikkz

Lila

Fast-F

Arti Durmishi

IllMill

Daja Do


Tags: S4mm

S4MM in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018