A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

S4MM - X6


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/08/2017

2017-08-21T16:12:06

Jena kon trap pi motit paret shpejt po vin

Na ra Jackpoti,po munohen mem nal, po per mem nal osht veq Zoti. Sreep weep

Drejt prej shpis n'X6, tu nejt perdit si pash
Bad bi**h m'bon twerk n'Sclass, hala i kam gjepat trash
Krejt OK, bejbe bejbe, nihem si B.I.G
Ti sje shit nigga, as mangup, as trim,
Permen shok a ti shok nuk ki
Ma bojn SEMI o G, ti ki me mrri
Well shit, a menon qe m'ha k*** a??
Pe ndjeki lekin jo famen e tjeter nuk di

Reff
Une vi prej fundit ej, me e marr krejt qka um takon
E shary tu e dridh pa nal, ajo e din ja plotsoj qa don aaa
Une vi prej fundit ej, me e marr krejt qka um takon
E shary tu e dridh pa nal, ajo e din ja plotsoj qa don aaa

Excuse my friend ejj... f**k new friends yee yee
And I'm just f**kin ojee, I'm just f**kin ojee

Check Aa... nuk boj muzik per fam, e din shqip ti ndam ama ndryshe G
A, skom me leju asnjo, Hands down thuj nice kjo o straight my G
Check, pi kapim rrit me t'keqin, Teasy to easy be
hë, muzika jote e dopt pjuuu ti stop busy be

That TRAP HOUSE,That TRAP HOUSE, That TRAP
That TRAP HOUSE,That TRAP HOUSE, That ...

Reff
Une vi prej fundit ej, me e marr krejt qka um takon
E shary tu e dridh pa nal, ajo e din ja plotsoj qa don aaa
Une vi prej fundit ej, me e marr krejt qka um takon
E shary tu e dridh pa nal, ajo e din ja plotsoj qa don aaa


Lyrics submited by Egzon Ibrahimi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018