A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

S4MM - Trapgod


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/02/2017

2017-02-16T23:24:02

Im feeling like im trap god on this shit
Oh oh oh man they will say im blessed 400 grad on this bi**h
Yeah yeah yeah they know im the best feeling like im trap god on this shit oh men they will say im blessed 400 grad on this bi**h Yeah yeah they know im the best feeling like im trap god feeling like im trap god uhmm uhmm
Une barin se pi na vjen pi Athine barin e perdori mu qetsu prej kokaine
Lej let folin qa dojn se k*** sem ha ca bojn
Makinat shkojn skrr haverat bojn brrr
Tu dal pi klubit shum i pit yes sir
Naten von nuk e di kush hyn ka dera bre
Ti je reper qe gjun vec para kamerave
Jom arkitek-tek-tek-tek-tek
Veq me dasht pak e bi 2Pac back
Ndihem sikur kingi ktu kejt azada jan bo hajde shihmi ktu

Im feeling like im trap god on this shit
Oh oh oh man they will say im blessed 400 grad on this bi**h
Yeah yeah yeah they know im the best feeling like im trap god on this shit oh men they will say im blessed 400 grad on this bi**h Yeah yeah they know im the best feeling like im trap god

Kto jon tu mjell na korrim
Ta bona pun tmadhe thire Kforin
Kshyre more kush po flet ti don beef njerzt e mi ta bojn vorin
Mo-Motherf**ker no way repera si ti i blej ne eBay
Ju lakmon syni sa her qe shohin knej
E me jetu kta si na motherf**ker *skarbej*
Feeling like im trap god trap god
Kom mu nal qateher kur ti shoh rat
Tipat si ti vec mujn mi sha grat
This shit hard mbi 400 grad
Im feeling like im trap god on this shit
Oh oh oh man they will say im blessed 400 grad on this bi**h
Yeah yeah they know im the best feeling like im trap god on this shit oh men they will say im blessed 400 grad on this bi**h Yeah yeah they know im the best feeling like im trap god

Feeling like im trap god on this shit
Oh oh oh man they will say im blessed 400 grad on this bi**h
Yeah yeah they know im the best feeling like im trap god on this shit oh men they will say im blessed 400 grad on this bi**h Yeah yeah they know im the best feeling like im trap god


Lyrics submited by Arben Rexhepi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018