A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

S4MM - One By One


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/12/2016

2016-12-02T18:27:48

S'kom fjal mos u cudit nese foli rrall
e kom n'kontroll pej nmahall
vi ti fiki ata qe tkan kall
pe pej kur ra
ala ska dal prej grope
thu ekipen e ki shum t'fort
ma more ta rrej para shokve
ti e din kush ka bo TRAP
kur je kon vet...


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018