A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

S4MM - C4


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/09/2016

2016-09-15T16:53:12

Fam ti e din
where you been
high class
yeah codeine
yeeaah bad man flow
im the big man thirrem pablo
bit**i fort jlo
estrada dopt un i zdroj K.O
yeah,jo more parja
sun na ndron rutinen
e kisha Q* Dafinen
couple man deep
for the gang
se e din qaty paret po sillen.

REF x2
say the money going change us
hala jena la familia
say the money going change
se hala flex cocaina.

Check MIC
bohesh pussy ngrej durt fightback
yeah japim respekt prej ndistanc
i kom thon qe o pidh
cuz money make her danc
s4 si c4 mlon tlir click masakerr
i kom myt kta se ju ndroj turni
perqata mthojn Samm tpret burgi
ala po vdesin per qat peso
i make my flow you just fake broh
the la familia te na slun grami
lun kilja

REF x4
say the money going change us
hala jena la familia
say the money going change
se hala flex cocaina


Lyrics submited by S4MM FANS
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018