A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

S4mm - I Njoh


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/12/2016

2016-12-30T17:11:48

Per cfar kile je tu fol
Shpija madhe pina bor
Vi ta rrehi ty krejt ekipen pam pam pam
Hiken gishti pi n dor
O valla valla valla un t njoh shum mir
Ma pussy pussy se ti ska bir
Kujt pi bon filma
Kallxoni se ka dek komerci
Tu nejt me bigin e mcova shqipen
Tu fol letrarce shokve va teshi veshin
I rond o be sllengi gengi
Knej ka na t marin t cojn te vendi
Sduhet mo benxhi bentley
I njoh be mir sbojn sen vec folin kot naper
Kong alalu alalu kta shiten lir sfolim mo
Tash e tutje ka komt aj aj aj

A e din se hic nuk t do be ty be parja
A e din se hic nuk t do be ty be parja

Skom pun n polici cfar grasi un grasin se pi
G-ja vogel tu fol per raci po kallxon drog
Tybe je fmi


Lyrics submited by 8ova4life
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018