A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sabahete Vishnja

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Sabahete Vishnja is a popular singer. Më datë 19 Shkurt 2009, Artistet E Shkodres publikon videoklipin "Atdheut". Muzika e këngës u punua nga Zef Coba, teksti u shkrua nga Gjergj Fishta, ndërsa për orkestrimin u kujdes Shpëtim Saraçi. Në Nëntor 2013, Sabahete Vishnja merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Kenke Nuri I Bukurise"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ilda Merkuri

Denisa Budini

Jeta

Dajana Nenaj

Klara

Edita Gashi

Linda Drenovci

Blerta Cina

Merita

Valbona Kelmendi


Tags: Sabahete Vishnja, Sabahet Vishnja

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018