A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sabiani Feat. Marseli

Pa Titull ➡ Without Title

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Anna


Pa Titull

[Sabiani:]
Do te jete kjo nata me e gjate
Vendi jot eshte bosh je shum large
Me mungon fjala shpirti im
Me mesove ndjenjen dashuri

[Marseli 2X:]
Dua qe te ndjej aromen tende
Ne cdo frymemarrje ti me mungon
Dua qe ti ndjej buzet e tua
thelle ne shpirtin tim jeton

[Sabiani:]
Ky oqean pa fund sot na ndane
Dhe pse large syve te ndjej prane
Te shoh ne enderr dhe te prek ngadale
Enderra ime e bukur si nje perralle

[Marseli 2X:]
Dua qe te ndjej aromen tende
Ne cdo frymemarrje ti me mungone
Dua qe ti ndjej buzet e tua
thelle ne shpirtin tim jeton

Dua qe te ndjej aromen tende
Ne cdo frymemarrje ti me mungone
Dua qe ti ndjej buzet e tua
thelle ne shpirtin tim jeton


Without Title

It will be this the longest night
Your place is empty, you are so far
I miss the word ''My heart''
You learned me how to feel love

I want to feel your scent
In every breath I miss you
I want to feel your lips
Deep in my soul you live(x2)

An endless ocean separates us today
Even far of my eyes still I feel you near
I see you in dreams and I touch you slowly
My beauty dream as a fairytale

I want to feel your scent
In every breath I miss you
I want to feel your lips
Deep in my soul you live(x2)

I want to feel your scent
In every breath I miss you
I want to feel your lips
Deep in my soul you live(x2)

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018