lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Sabina DanaTags: Sabina Dana, Sabina, First Lady, Te Tanet
Origin: Tiranë      Age: 29   Zodiac sign: Binjaket  
Sabina Dana is a popular singer in pop music. Sabina Dana, qe e vogel u vu re pasioni i saj per muziken ku e kishte te trasheguar nga familja. U diplomua per juridik dhe mbaroi masterin ne U.E.T. Gjate kesaj periulle asnjeher nuk u shkeput nga muzika, gjithmone krijonte dhe kendonte pjese te ndryshme muzikore. Vite me vone ajo krijoi klipin e saj te pare titulluar Again Deja Vu ne bashkepunim me D.A Unikk. Suksesi i saj kishte filluar, duke pasuar dhe me klipe te reja ne bashkepunim me kenge... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  83 :: Mos Bo Zo ::  
 :: E Kom Pas ::  
 :: Mangav Mangav ::  
 :: Jam Me Ty (I'm With You) ::  
 :: Te Dua ::  
 :: Jo Nuk Ka ::  
 :: Une Apo Ti ::  
 :: Fale Zemren ::  
 :: Për Mu Je Tu Djeg ::  
 :: Motivi Je Ti ::  
 :: Jeta Ne Dy Pjese ::  
 :: Again Deja Vu ::  Loading...Kalendari
28/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

This Week's Poll
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Vote