A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Sabri Fejzullahu - O Burimi I Lotëve Të Mij


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Comments

(0)

09/06/2012

2012-06-09T16:04:24

Kjo eshte kenge e jetes sime
ndoshta dhe e fundit
o vashe per ty, o vashe per ty
Kjo eshte kenge e jetes sime
por nuk eshte fundi i kengeve te mia
dashurise sime per ty
ka dicka ne gjoksin tone
qe asnjeri rehat se le
ka dikush larte atje qe t'gjitha i di
e te gjitha i sheh
O burimi i loteve te mi
si t'ja beje me dhembjen time
t'vjeter se di
Kjo eshte kenge e jetes sime
ndoshta dhe e fundit
per dashurine, o per dashurine
kjo eshte kenge e jetes sime
zemra ime e vuajtur me nuk beson
nuk beson ne mrekulli
Ndale fluturimin o kujtim i imi
se forte po dhemb
se ky shpirt i tille ka lindur
krenarine ti mos ja shemb
O burimi i loteve te mi
si t'ja beje me dhembjen time
t'vjeter se di


more...
Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018