A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Qe 1000 Vjet Une Po Te Pres


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/05/2012

2012-05-09T16:42:30

Kur te shoh frymen me ndal
nuk mund te them asnje fjale
Ti e qete rrugen vazhdon
e kthen koken dhe me shikon
Qe sa kohe n'kete pike kam mbetur
me ty dhe nuk leviz dot
Pse ngurron kur ta shoh dashurine
pse e qojme kohen kot

Qe njemije vjet une po te pres
eja ti mos me le te vdes
Per ne dy edhe mali flet
se po te pres qe njemjie vjet

Dikur moj pellumbeshe
larg meje do te jesh
S'dua tjeter mos drenushe
veq ti zemren gaz ma mbushe
Jepi fund diteve te vetmise
qe s'me len te jetoj i qete
Vetem bashke tjeter rruge nuk ka
ndryshe s'ben pak kohe ka mbete

Qe njemije vjet une po te pres
eja ti mos me le te vdes
Per ne te dy edhe mali flet
se po te pres qe njemje vjet.....


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018