A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sabri Fejzullahu - Lot T'u Bafsha


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Çika E Ulpianës"


Sa cel dita fytyra jote
cel me ngjyra bukurie
Rrezatimi i kesaj bote
Shpirtit tim i paska hije

Bjen e bjen ne doren time
Si thellenxa ne butesi
Dikur t’shihja nder vegime
Tash cdo nate te kam perbri

A je mjellme qe del nga deti
I pafund qiell dashurie
A je lot a vese mengjesi
A mendafsh je fije fije

A je mjellme qe del nga deti
I pafund qiell dashurie
A je lot a vese mengjesi
A mendafsh je fije fije

Sa cel dita fytyra jote
cel me ngjyra bukurie
rrezatimi i kesaj bote
shpirtit tim i paska hije

Po me shkrive si qiri
Ma fuqi te dal perballe
Pika-pika ngjyri(?) ne gji
Lot t’u befsha ne qepalle

A je mjellme qe del nga deti
I pafund qiell dashurie
A je lot a vese mengjesi
A mendafsh je fije fije

A je mjellme qe del nga deti
I pafund qiell dashurie
A je lot a vese mengjesi
A mendafsh je fije fije


Lyrics submited by  erresira
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018