A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sabri Fejzullahu - Shpirt Magjie


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Çika E Ulpianës"


Paska reshk, kjo bukuri, paska rreshk
Trupit tend si i ka hije
Vjen e vjen shikimit tim, vjen e vjen
sikur vale, liqen Ohrie

A je bore e Lubotemit, a je
Apo ere e detit Jon
Zjarr u kallsha maj Tomorit o hej
Fytyra jote me freskon

Ref.
Une nuk di, nuk di, te jem poet
Une nuk di te bej vjersha dashurie
Ku ka vjershe qe e ze brenda
Frymen tende, shpirt magjie (2x)

Paska reshk, kjo bukuri, paska rreshk
Trupit tend si i ka hije
Vjen e vjen shikimit tim, vjen e vjen
sikur vale, liqen Ohrie

Nuk ka ngjyre ne fund te detit, nuk ka
As ne qiell aq shume kaltri
Sa ka trupi shpirti yt, sa ka
Aq freski, aq bukuri


Lyrics submited by Arlind
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018