A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Sabri Fejzullahu - Vall Kam Hyr N'gjyhna


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Comments

(0)

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Moj E Mira E Diaspores"

Song from the album:

"Kafe Muhabet"


ti kerkove shum zbavitje
dit e nat ne shetitje
gjith une per ty i kam ba
ti kerkove t'jesh ne trend
c'do kalimtar te te permen
dhe te te thot ma te mir nuk kam pa

ref:
vall kam hyr n'gjyhna
sa t'mirat ti kam ba
tash syt sdon me mi pa
cka nuk te kam plotesu
tregom ne sy tash mu
para se me shku

ti kerkove klube nate
lukse plot jet private
limuzin qe askush nuk e ka
deshe t'jesh e paarritshme
me kerkesa t'neveritshme
krejt ti dhash e nuk di c'qka don tash

ref:....


Lyrics submited by  linda




more...




lyrics.al © 2007 - 2018