A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Ti Më Ke Harru


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Po Me Leshon Takati"


U riktheve prap tek unë
e harrova të djeshmen
Më mashtruan syt e tu
gjete zgjedhjen e ndershme
U gabova pse nuk besova
njësoj edhe ti si t'gjitha je
Hiqesh me mua thua të dua
thua se e imja je

Zemër zemër ti më ke harru
kam veq lotin smund të jap më shum
Zemër zemër asnjëher smë the
e un e di ,ti shum mir kush je.(2x)

U gabova pse nuk besova
njesoj edhe ti si t'gjitha je
Hiqesh me mua thua të dua
thua se e imja je.

Zemër zemër ti më ke harru
kam veq lotin smund të jap më shum
Zemër zemër asnjëher smë the
e un e di ,ti shum mir kush je.(3x)


Lyrics submited by Arta'sss
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018