A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Po M'lshon Takati


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Po Me Leshon Takati"


Shkon e vjen tek un , ta kam msu Zanatin
E buzqeshur sonte, neser mban Inatin
Kur Je mir me thu Zemer shum te Dua
Kur te kapin teket them Kuku per Mua

Ref. (x2)
bobo cka me ka gjet me hjek ne ket Jet
Nuk di sa eshte Sahati po me lshon Takati

Sa vendosi un prej teje me u largu
Transformohesh Zemer per veti m`bon mu
Mirpo per Betere Dreqit ja Kalove
1 Dit mir e 7 Dit keq , krejt me tranove !

Ref. (x2)
bobo cka me ka gjet me hjek ne ket Jet
Nuk di sa eshte Sahati po me lshon Takati


Lyrics submited by Alban - Bbani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018