A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Dashuri Pa Perspektiv


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Po Me Leshon Takati"


nhall te madh me ty kam ra
nuk di qka te bej
grindemi shpesh
nuk po merem vesh

kur jam larg ti mthret
e kur vi bertet
vall kjo dashnia jon
kadal perfundon

ajo i bjen pishman
e un i njejti jam
duroj se skam ku shkoj
se shum e dashuroj

karakteri na ndryshon
horoskopi skonvenon
dashuri pa perspektiv
ne po behemi naiv

sa her qe du te tbej surpriz
qoroditesh krejt
me akuzon
te tjetra ment i qon

i them vetes mori fund dashuria jon
por prap sa te shoh e di qe me do

ajo i bjen pishman
e un i njejti jam
duroj se skam ku shkoj
se shum e dashuroj

karakteri na ndryshon
horoskopi skonvenon
dashuri pa perspektiv
ne po behemi naiv


Lyrics submited by Dafina   Kekka
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018