A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Per Syt E Tu


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Moj E Mira E Diaspores"


Gjer sa te jetoj kurr ska me te harru, naten do te endrroj ata syt e tu.Ata dy syt e tu qe me kan hy ne shpirt do ti puth gjate jetes time per qdo nate e dite, Ata dy syt e tu qe me kan hy ne shpirt do ti puth gjate jetes time per qdo nate e dite,
Ne qiell une do te qoj dashurin do ta dhuron per te bukurat sy qerki jete me jep,jete me je,ne qiell une do te qoj dashurin do ta dhuron per te bukurat sy qerki jete me jep,jete me je.
Dita me behet ferr pran kur ste kam ty,jeta hyn ne terr pa ata dy sy.
Ata dy syt e tu qe me kan hy ne shpirt do ti puth gjate jetes time per qdo nate e dite, Ata dy syt e tu qe me kan hy ne shpirt do ti puth gjate jetes time per qdo nate e dite,
Ne qiell une do te qoj dashurin do ta dhuron per te bukurat sy qerki jete me jep,jete me je,ne qiell une do te qoj dashurin do ta DHuron per te bukurat sy qerki jete me jep,jete me je


Lyrics submited by  Fortesa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018