A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Ti Ma Fal Jeten


Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Moj E Mira E Diaspores"


Ti ma fale jeten o sa shume te du
Le te flasin bota sa do keq per mu
Ta fala ta fala zemren time ty
Te kam yll moj te kam xhan moj
te kam si syte e mi

te kam mbyll ne zemer ty o shpirti im
se te kam te vetmen e te kam shpetim
ku do qe te ndodhem diku larg ne bote
malli per ty me ben mua qe te qaj me lote

te betohem une ne dy syte e mi
vetem ty te du e imja dashuri
se pa ty kjo bote e madhe o nuk ka kuptim
sa te dua ty fare ska shpjegim
shume te shume te dua deri ne amshim

Ref(2x)
vetem ti je qe te dua vetem
vetem ty une te kam jete
vetem ti jeton me mua
vetem ty une te kam krejt

Ti ma fale jeten o sa shume te du
Le te flasin bota sa do keq per mu
Ta fala ta fala zemren time ty
Te kam yll moj te kam xhan moj
te kam si syte e mi

te kam mbyll ne zemer ty o shpirti im
se te kam te vetmen e te kam shpetim
ku do qe te ndodhem diku larg ne bote
malli per ty me ben mua qe te qaj me lote

te betohem une ne dy syte e mi
vetem ty te du e imja dashuri
se pa ty kjo bote e madhe o nuk ka kuptim
sa te dua ty fare ska shpjegim
shume te shume te dua deri ne amshim


Lyrics submited by Ardit Limani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018