A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Koha E Kujtimeve


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Po Me Leshon Takati"


Asgje nuk eshte si me pare por rruget e rinis me nuk i gjej si ateher ,as anij e vjeter me nuk eshte aty te kerkojne koh qe skthehet asnjeher
Ne rini nuk menduam ardhmeri sot ne heshtje te kerkoj ku gjithqka mes nesh mbaroj ka kaluar koh asnjeri nuk di e njoh qe pyes ku je ti qe te shoh me sy ...
ref:ohh rruget e rinis nuk lan gjurme dhe sokaku ku ne dilni tash ka humb te kerkoj ne kohen e kujtimeve qe nuk kthehen kurr ...
Asgje nga koha jon dikur as blirin e vjeter un me nuk e shoh as fqinjet e tua plot zili tani nuk jan dhe askend me une nuk e njoh ne rini nuk menduam ardhmeri sot ne heshtje te kerkoj ku gjithqka mes nesh mbaroj ka kaluar koh asnjeri nuk di e njoh qe pyes ku je ti qe te shoh me sy ...
ref:ohh rruget e rinis nuk lan gjurme dhe sokaku ku ne dilni tash ka humb te kerkoj ne kohen e kujtimeve qe nuk kthehen kurr ...


Lyrics submited by Besa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018