A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Mori Qika E Shqiperise


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Po Me Leshon Takati"


Sa her ti kur del porsi një zan
Dita me pelqen kur te ndjek pas
T'lutem me shiko hajde ngadal
Me jep nje pergjigjje veq nje fjal!!

Eeeeee!!

Ref:

Mori qika e shqiperis
Kush ta fal ty bukurin
Veq nji fjal nga ty ta kem
Une i yti do te jem
Oooo zogo pse st'kam
Per ty qiko gjithqka jap
Oooo shpirto mos rri larg
Hejjj ti qiko smuj pa t'pa!!

Pa mend ti me le qysh kur te pash
Zemra po me rre sikur me par
Nje jet kam dhe me ty do ta ndaj
Hajde koken ulur mos e mbaj
Eeeeeeeeeee!!

Ref:

Mori qika e shqiperis
Kush ta fal ty bukurin
Veq nji fjal nga ty ta kem
Une i yti do te jem
Ooooo zogo pse st'kam
Per ty qiko gjithqka jap
Oooo shpirto mos rri larg
Hejjjj ti qiko smuj pa t'pa!!


Lyrics submited by  albulena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018