A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Adea


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/07/2012

2012-07-12T19:46:00

u linda e u rrita ne trojet e mija jo i lir me te drejtat e mija
pa kushtetuten time
disa dit kezimi kisha ne zemren timi qe nuk mund ti shprejsha lirshum ato ditet ishin te mijat

u thue zemra ime u lodha nga pritja e lirise me von u lendova shume me vdekjen e popullit tim
per liri e per vatan
per ne ne fund erdhi dita e pavarsise se ndar nga trojet e veta por jemi krenar qe jemi shqipetar
nuk isha e vetme me ket histori por ishin shum qe e dinin ket ket tragjedi.


Lyrics submited by  erblina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018