A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sabri Fejzullahu - Cile


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/07/2012

2012-07-12T19:46:00

Song from the album:

"Ma Ke Prish Gjumin E Nates"


po valon lengata kaleron veriu,
po kur vie nata ku rri une i ziu,
i ftohur ne femra pa zjarr e pa una
valen qe ka zemra nuk e mbulon buna,
kroi u shterrua loti vdiq ne sy
ma jep faqen mua behem mik me ty,
behem mik me ty,
kroi u shterrua ne sy
po vdes loti ma jep faqen mua
jemi miq qe moti, jemi miq qe moti. cile u mblu stina neser resh debore,
kur vajton lendina lutja ngrin ne dore,
kush tha shpirti fle si akull nme prit me thuaj kur me the mali beri drite, kroi u shterrua...


Lyrics submited by flora
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018