A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Dashuria


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/03/2012

2012-03-03T23:29:42

Song from the album:

"Ma Ke Prish Gjumin E Nates"


asnjeher e hiq guri smund te kthehet asnjeher me fjal mali smujnd te shembet po nje fajal e hidhur e rende mund te jet zemren mund te thyej shum leht dashuria me fjal mund te vbritet gjdo gje thuhet por ndoshta prap mund te ngjitet por nje zemer kur thyhet kur thyhet nje here smund te ngjitet sa te jet hen e djell.asnjehere me lot deti sdo te mbushet asnjehere me fjal qielli smund te skuqet por nje fjal e hidhur nje zemer e vret ashtu si ma vrau zemren time


Lyrics submited by amelida
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018