A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sabri Fejzullahu - Digju, Digju Shpirti Im


Choose star rating

Rating:  3.1 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/10/2009

2009-10-09T15:16:35

Ditet qe na kaluan mallin ma shtuan vash per ty oooh oooh,
vjeshta shirat mi solli ne mua mbolli dhembshuri oooh,ooh
vajtoj per ditet qe na kaluan si ne vegim digju digju shpirti im
ku mbet ditet ku mbet hareja e rinise
digju digju shpirti im..

I kendoj nje dashurie qe perendoi aahaa.aahaa
lot pikllimi si perua ne mua zgjoi ahaa ahaa

Ditet qe na kaluan mallin ma shtuan vash per ty oooh oooh,
vjeshta shirat mi solli ne mua mbolli dhembshuri oooh,ooh
vajtoj per ditet qe na kaluan si ne vegim digju digju shpirti im
ku mbet ditet ku mbet hareja e rinise
digju digju shpirti im..

I kendoj nje dashurie qe depertoj ahaa.ahaa
lot pikllimi si perua ne mua zgjoi ahaa ahaa


Lyrics submited by Xhani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018