A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Krej I Ka Pa I Madhi Zot


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Plot Rini Plot Dashuri"


Kjo dynja ish hove-hove,
sa u ngrite... u rrezove
Vaj, kjo dynja ish hove-hove,
hajrin s’ja sheh, po mashtrove...

Dashurise nuk i besove,
me te mire se une kerkove
cka pate... nencmove,
vet pesove...

Refreni:

Krejt i ka pa, i ka pa i Madhi Zot
Ti qe qeshe sot, neser ke me qa
Krejt i ka pa, i ka pa i Madhi Zot
Borgjin qe more sot, neser...neser ti ke me la.

Kjo dynja ish rrema-rrema,
askujt nuk i shkon gjate me rrena
Kjo dynja ish rrema-rrema,
te lumtur jane veq kujt i qan zemra

Dashurise nuk i besove,
me te mire se une kerkove
cka pate... nencmove,
vet pesove...

Refreni (4 X:

Krejt i ka pa, i ka pa i Madhi Zot
Ti qe qeshe sot, neser ke me qa
Krejt i ka pa, i ka pa i Madhi Zot
Borgjin qe more sot, neser...neser ti ke me la.


Lyrics submited by Vrion Shala
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018