A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Nuk Ti Puth Më Gjunjët


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Plot Rini Plot Dashuri"


Nuk ti puth me gjunjet,
qe per mua ishin motiv,
nuk ti prek me duart qe mbajten shpirtin tim,
nuk ti sho mo syt,
qe endrroja per qdo nat,
zemra ime me nuk rre ne ate shtrat

Ref:
Ne ate shtrat ku deti mbyti shpirtin tim,
ne ate shtrat ku fjala jote me genjen,
ne ate shtrat ku zhdukej qdo zemrim
hija ime hijen tende e gjen,
jo jo ti nuk je me ajo,
ajo qe dua un per gjithmon,
jo jo ti nuk je me ajoo,
me nuk me nje dhe nuk te njo,
me nuk me nje dhe un ty nuk te njo jooooo.


Lyrics submited by Tonimontana
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018