A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sabri Fejzullahu - Ose ... Ose


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/08/2015

2015-08-17T21:14:26

O me fytyrë o xhepat fryrë
sokrat urtak o derr i ndyrë,
o koken plot e barkun bosh
o koken bosh e barkun plot!

O në gomar o n'mercedes
o fort bujar e mbytun n'besë,
o në pushtet o nën pushtet
o nën kerbac o me kerbac!

Midis nuk ka as mund të ketë
mos u anko ke zgjedhur vet!
Midis nuk ka as mund të ketë
mos vajo kot, ne daç, ne daç!

Në një mjedis ku s'ka midis
po vetëm skaj, e ku haj haj,
e çdo i marrë ndihet i parë
e çdo urtak del qesharak!
Ti zgjithe vet fatin ne jetë
pastaj mallkimi ska far kuptimi

Midis nuk ka as mund të ketë
mos u anko ke zgjedhur vet!
Midis nuk ka as mund të ketë
mos vajo kot, ne daç, ne daç!


Lyrics submited by  bzzzz
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018