A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sabri Fejzullahu - Për Inat


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/09/2013

2013-09-04T11:56:35


It's a long time that we try finding the lyrics to "Për Inat" sung by Sabri Fejzullahu.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Nazife Bunjaku. We wish that's the lyrics you are looking for:

du du du vetem ty te du
du du du me ty me vallzu
ne te dy nese vallzojme
shum sy do tna lekmojne
du du du me ty me jetu
du du du o sa shum te du
ne te dy nese vallzojme
shum sy dot xhelozojne

Ref:
Për inat afrohu ma ngat
let shikojn le te xhelozojn
për inat afrohu ma ngat
dhe ne ment ta mbajn se nuk na ndajn
për inat afrohu ma ngat
let shikojn le te xhelozojn
për inat afrohu ma ngat
sa dot ce tna shajn nuk dot na ndajn

du du du ti mem dashuru
du du du naten me kalu
ne te dy nese vallzojme
shum sy do tna lakmojne
du du du kur mos mem harru
du du du vec mu mem shiku
ne te dy nese vallzojme
shum sy dot xhelozojne

Ref:
Për inat afrohu ma ngat
let shikojn le te xhelozojn
për inat afrohu ma ngat
dhe ne ment ta mbajn se nuk na ndajn
për inat afrohu ma ngat
let shikojn le te xhelozojn
për inat afrohu ma ngat
sa dot ce tna shajn nuk dot na ndajn

Ref:
Për inat afrohu ma ngat
let shikojn le te xhelozojn
për inat afrohu ma ngat
dhe ne ment ta mbajn se nuk na ndajn
për inat afrohu ma ngat
let shikojn le te xhelozojn
për inat afrohu ma ngat
sa dot ce tna shajn nuk dot na ndajnmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018