A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Ti Më The Njëherë


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Çika E Ulpianës"


Ti me the njehere
Me the se qielli atje ku mbaron fillon
Une te thashe atehere se zemra ime
Fluturon fluturon kur dashuron

Buzet qe me zjarr dikuri i putha
Si ne mjegull sot me ngjajne
Syte e tu moj vashe sa shpejt i humba
Qeshin o apo qajne

Ref...x2
Do qeshin e do qajne dy syte e tua
Sa here qe ti do me kujtosh
Se ti e din shume mire sa fort te dua
Prandaj mos rri larg jo jo

Ti me fol tani une psheretimat
Lotet i ke neper shi
Ike ti me le veç me nje hije
Ku je ti ku je ti ah ku je ti

Buzet qe me zjarr dikuri i putha
Si ne mjegull sot me ngjajne
Syte e tu moj vashe sa shpejt i humba
Qeshin o apo qajne

Ref...x2
Do qeshin e do qajne dy syte e tua
Sa here qe ti do me kujtosh
Se ti e din shume mire sa fort te dua
Prandaj mos rri larg jo jo

...

Ref...x2
Do qeshin e do qajne dy syte e tua
Sa here qe ti do me kujtosh
Se ti e di shume mire sa fort te dua
Prandaj mos rri larg jo jo


Lyrics submited by  teksteshkruesi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018