A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sabri Fejzullahu - Pik Ne Zemer


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Kafe Muhabet"


Qdo te mir te kesaj bote,
e shijova ne kete jete
vetem ty
qe s'te kam puthur
pik ne zemer me ka mbet
edhe sot
kur te kujtoj
po e ndjej veten fajtor
te kam pas para syve
e s'te preka kurr me dore

Ref.:
Ne damar sonte
po me vlon gjaku
gjithqka shuhet
por jo dhe meraku
nje deshir eshte
diku thell ne mua
te ringjallen
mbi buzet e tua

S'ka adres
qe s'te kam kerkuar
te kam thirr miliona here
pa u qmall
me syte e shkruar
nuk besoj qe shpirti m'del
edhe sot
kur te kujtoj
po e ndjej veten fajtor
te kam pas para syve
e s'te preka kurr me dore

Ref.:
Ne damar sonte
po me vlon gjaku
gjithqka shuhet
por jo dhe meraku
nje deshir eshte
diku thell ne mua
te ringjallem
mbi buzet e tua (x3)


Lyrics submited by Blerta15
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018