A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Ti Je Kosovare


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Kafe Muhabet"


Te ka falur Perendia veq per mu
Leri nazet e degjom kur t'them te du
Hyri je ne dynja
Hyri e tjeter ska
Hyri ti po me ben me qa

ref:
Un e di je kosovare e merguar n'perendim
Un e di je kosovare se te ndjej ne shpirtin tim

Bukurin qe fal Kosova
ne shum vende e kerkova
Gjeta ktu ne perendim
E ti je nga vendi im:

Nga momenti kur te pash me kta dy sy
Ne kete vend te ftoft ska ksi bukuri
Hyri je ne dynja
Hyri e tjeter ska
Hyri ti po m'ben me qa

ref:2x
Un e di je kosovare e merguar n'perendim
Une di je kosovare se te ndjej ne shpirtin tim

Bukurin qe fal Kosova ne shum vende e kerkova
Gjeta ktu ne perendim
E ti je nga vendi im


Lyrics submited by  Kaltrina   salijas
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018