A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sabri Fejzullahu - Ben Sikur S'me Do


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/02/2012

2012-02-20T23:20:30

Nuk do jetë e thjeshtë për mua të të shoh në sy
Asnjëherë s'kam harruar sa te doja ty
Rastësisht ne u takuam ne fillimin tonë
rastësisht edhe sot vetëm ti ndryshon

REF:
Ej... Bën sikur s'më don
bën sikur s'më njeh
ditë e natë po vuaj unë
se nuk mund të kem
Ej... Bën sikur s'më don
bën sikur s'më njeh
unë e di çfarë ti mendon
sa herë që më sheh

Ti pa mua je mësuar, s'e ke të vështirë
u bën vite ke harruar djalin më të mirë
Rastësisht ne u takuam ne fillimin tonë
rastësisht edhe sot vetëm ti ndryshon

REF x3:
Ej... Bën sikur s'më don
bën sikur s'më njeh
ditë e natë po vuaj unë
se nuk mund të kem
Ej... Bën sikur s'më don
bën sikur s'më njeh
unë e di çfarë ti mendon
sa herë që më sheh


Lyrics submited by  nessa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018