A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sabri Fejzullahu - Jam Arrshiku I Moqem


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/12/2011

2011-12-22T20:54:50

Ma e mira qysh po mi ngul syte,
Qdo fjal sonte më ndali nfyt,
Ma e mira belin qysh ma lun,
Pasha zotin me mu paska pune.

Mire mire po lun djemt krejt tu kan afru sa,
Mire mire po lun nuk e paske shoqen,
Po po ne fund ke mem lup veq mu veq mu,
Se un jam un jam arshik i moqem.

Ma e mire syrin ma ka hedh,
Krejt djemt sonte rreth saj jane mbledh,
Ma e mire qysh po ma dridh belin,
Pasha zotin don me ma kput telin,

Mire mire po lun krejt djemt krejt tu kan afru sa,
Mire mire po lun nuk e paske shoqen,
po po ne fund ke mem lup veq mu veq mu,
Se un jam un jam arshik i moqem,

Mire mire po lun,
mir mir po lun,
po po ne fund,
un jam un jam arshik i moqem.

Mire mire po lun djemt krejt tu kan afru sa
Mire mire po lun nuk e paske shoqen.
Po po ne fund ke mem lup veq mu veq mu
Se un jam un arshik i moqem.


Lyrics submited by Dicrnn   Meti123
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018