A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sabri Fejzullahu, Leonora Poloska, Florin Kelmendi & Valentina Saraqini - Sa Lezet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/03/2012

2012-03-13T19:00:09

See Also

Leonora Poloska

See Also

Florin KelmendiIt's a long time that we try finding the lyrics to "Sa Lezet" sung by Sabri Fejzullahu, Leonora Poloska, Florin Kelmendi & Valentina Saraqini.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Vellezerit Mziu. We wish that's the lyrics you are looking for:

Krejt çka kam për ty i jap
veç ti t'kthehesh te un prap (2x)
smduhet gja as pasunija
du tëm kthehet dashunija (2x)

Sa lezet me ty me nejt
se pa ty pom dalin ment (2x)
sa lezet asht met dasht ty
bor e akull i kisha shkri (2x)

Sa lezet me ty me nejt
harron vujtjet i harron krejt (2x)
harron lodhje e mërzi
bor e akull mundesh mej shkri (2x)

Krejt çka kam për ty i jap
veç ti t'kthehesh te un prap (2x)
smduhet gja as pasunija
du tëm kthehet dashunija (2x)more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018