A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sabri Fejzullahu - I Pa Drejte


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/07/2012

2012-07-06T16:05:24

Song from the album:

"Ku Je Me Kend Je"


Nuk e di si paske mujt
Prej meje fshehtsin me rujt
Pse sma the kurr te verteten
Se mua mke dasht gjith jeten
E kuptova me ne fund
Se ne zemer me ke pas
A sikur ta kisha dit asgje ne jete Skisha dasht

E pa drejt e pa drejt
U tregove ne ket jet
E padrejt ti paske qen
Si je fsheh prej zemres tem
Cilin rrug ta zgjedhim tasht
Une e ti qe sjemi bashk
Tani qe e di t'verteten
M'vrave mu e vrave veten

E pa drejt E pa drejt u tregove ne ket jet

M'thuaj zemer si ke mujt
Prej meje fshehtsine me rujt
Pse sma the kurr te verteten
Se mua m'ke dasht gjith jeten
E kuptova me ne fund
Se ne zemer me ke pas
Por sikur ta kisha dit
Asgje ne jet skisha dasht


Lyrics submited by  Princess01
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018