A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sabri Fejzullahu - Ti Ti Embel Flet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2012

2012-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Ku Je Me Kend Je"


Naten m'vrave
Diten qave
Cop cop zemren ma dave
Para syve shum te du
E pas shpines sosht per mu
E nese nje zemer me qesh e ke pa
Dije se nje tjeter e ke lan tuj qaj

Ti Ti ambel m'flet
Por zemrat I vret
Ti Ti zemer gur
Nuk me ke dasht kurr

Ti Ti ambel flet
Por zemrat I vret
Ti ti asgje sbjen
Sa her flet genjen

Ndryshe dukesh
Ndryshe je
Mos harro nje fund e ke
Para syve zemer t'qan
E pas shpines per ty sjam

E nese nje zemre jeten ja ke dhan
Dije se nje tjeter fajet e ke lan

Ti ti ambel mflet
Por zemrat i vret
Ti ti zemer gur
Nuk me ke dasht kurr

Ti ti ambel flet
Por zemrat i vret
Ti ti asgje sbjen
Sa her flet genjen


Lyrics submited by  Princess01
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018