A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sabri Fejzullahu - Beso Mos Beso


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/07/2013

2013-07-20T17:01:48

Song from the album:

"Sabri Fejzullahu & Shyhrete Behluli"

Song from the album:

"Perlat E Muzikes Popullore"

Song from the album:

"O Jetë O Jetë 1"

Song from the album:

"E Jeta Shkon"


Si u ba kshtu kjo dynja
ti beson po bes nuk ka
ti beson tuj nis prej vetes
pa i dit kurthat e jetes

pa besu nuk jetohet
me besu zemra mashtrohet
ti ja thu dikujt tverteten
si dhurat e merr genjeshtren

REF

Beso mos beso
jeta eshte kjo
askush ska shpetu
pa u mashtru

Beso mos beso
jeta eshte kjo
askush ska shpetu
pa u mashtru.

A dynja qe rrotullohesh
kur sbeson keq ka me mbet
me te njenjtin zjarr qe ngrohesh
mundesh me u djeg

Q do njeriu e gjen jeten
me dashni e me urrejtje
nese dikujt ja hap zemren
nje sekret mbaje per vete

REF

Beso mos beso
jeta eshte kjo
askush ska shpetu
pa u mashtru

Beso mos beso
jeta eshte kjo
askush ska shpetu
pa u mashtru...

REF

Beso mos beso
jeta eshte kjo
askush ska shpetu
pa u mashtru

Beso mos beso
jeta eshte kjo
askush ska shpetu
pa u mashtru...


Lyrics submited by  leli2013




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018