A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Sabri Fejzullahu & Vjollca Haxhiu - Mbretresha E Mbreti


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/07/2013

2013-07-20T17:01:48

See Also

Vjollca Haxhiu

Song from the album:

"Yjet Kendojne"

Song from the album:

"E Jeta Shkon"


Per dashni un jam mbret
ne qdo zemer kam pushtet
qdo problem muj me zgjidh vet
qka eshte zor per mu eshte let

Vjollca

Krejt dunjaja e njeh mbretin
por se di kush e mban pushtetin
e qdo mbret e drejton miletin
por mbretresha e drejton mbretin

Sabria

Ska problem ska problem
fjala jote ligji jem

Vjollca
Edhe npaq probleme njet
ti je mbret i zgjidh vet

Sabria&Vjollca

Ska problem ska problem
fjala jote ligji jem
edhe npaq probleme njet
ti je mbret, jo jo ti je mbret

Sabria

Per dashni un jetoj
mbretereshen e meritoj
per gjithqka un e ndogjoj
pa e pyt un nuk guxoj

Vjollca

Ti je mbret i vertet
asnje pun se ban pa vet
nuk ka mbret pa mbreteresh
na shkoft jeta veq tuj qesh

Sabria

Ska problem ska problem
fjala jote ligji jem

Vlodhca
edhe npaq probleme njet
ti je mbret i zgjidh vet

Sabria&Vjollca

Ska problem ska problem
fjala jote ligji jem.

Vjollca

edhe npaq probleme njet
ti je mbret, jo jo ti je mbret

Sabria

Ska problem ska problem
fjala jote ligji jem.

Vlollca

edhe npaq probleme njet
ti je mbret i zgjidh vet

Sabria&Vjollca

Ska problem ska problem
fjala jote ligji jem
edhe npaq probleme njet
ti je mbret, jo jo ti je mbret


Lyrics submited by  leli2013
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018