A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sabri Fejzullahu - E Vertete


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2013

2013-12-31T00:00:00

Song from the album:

"E Jeta Shkon"


Nje dit i merzitun
t thirra nemer
a e di sa plag
ke len nkte zemer

a e din sa lot
i ke len kta sy
a ka mbet pak zemer
prap tek un me u kthy

Zotin e luta
edhe nje her me tpa
thash se lamtumira
ska forc me na nda

REF

E vertet
e vertet
ti ne zemer me ke mbet
kush dashnin se shijon
vujtjen se kupton

E vertet
e vertet
ti ne zemer me ke mbet
kush dashnin se shijon
vujtjen se kupton

Nje dit u merzita
jeten e mallkova
kur ne rrug pa dashje
ca dasmor takova
thash sikur te ishte
per ne ky gazment
po ata po shkonin
me gzu tjeter ken

Zotin e luta
edhe nje her me tpa
thash se lamtumira
ska forc me na nda

REF

E vertet
e vertet
ti ne zemer me ke mbet
kush dashnin se shijon
vujtjen se kupton

E vertet
e vertet
ti ne zemer me ke mbet
kush dashnin se shijon
vujtjen se kupton

Zotin e luta
edhe nje her me tpa
thash se lamtumira
ska forc me na nda

ref

E vertet
e vertet
ti ne zemer me ke mbet
kush dashnin se shijon
vujtjen se kupton

E vertet
e vertet
ti ne zemer me ke mbet
kush dashnin se shijon
vujtjen se kupton


Lyrics submited by  leli2013
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018