A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sabri Fejzullahu - E Jeta Shkon


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2013

2013-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Sabri Fejzullahu & Shyhrete Behluli"

Song from the album:

"E Jeta Shkon"


E jeta shkon
E jeta shkon
2-zemra me nuk i takon
asnje shpirt ne kete jet
se ka shkru fatin e vet

E jeta shkon
E jeta shkon
2-zemra me nuk i takon
asnje shpirt ne kete jet
se ka shkru fatin e vet

Ne enderr te pash
e u gezova shumm
kisha dasht krejt jeta
mem kalu ne gjum

sa te lumtur ishim
tuj kendu tu hedh valle
por endrrat kur me iken
mbeti dhimbje e madhe

REF[2]
E jeta shkon
E jeta shkon
2-zemra me nuk i takon
asnje shpirt ne kete jet
se ka shkru fatin e ve...
Ref.
E jeta shkon...

Nese te merr malli
si mu edhe ty
ne folen e vjeter
te pres me mu kthy
mos hajde ne enderr hajde prap te un
se kur zemrat duhen
asgje nuk merr fund

REF[2]
E jeta shkon
E jeta shkon
2-zemra me nuk i takon
asnje shpirt ne kete jet
se ka shkru fatin e ve...


Lyrics submited by  leli2013
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018