A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sabri Fejzullahu - Jeta Asht Qef


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/07/2014

2014-07-27T14:05:08

E kam pas një sekret
Deri sot e kam dit vetë
Gjithmonë m'ka vlu gjaku
S'më ka lënë meraku

E tash që afër t'kam ty
po ta them në sy

Jeta është qef hajde ta jetojmë
O as dy minuta
kot mos t'na shkojnë
Jeta është qef
Hajde ta jetojme
O as dy minuta
Kot kot mos t'na shkojnë.

Me ta than po kam frikë
Se largohesh e më ik
Falmi ndjenjat tua
Se unë shumë të dua.

E tash që afër t'kam ty
Po ta them në sy

Jeta është qef
Hajde ta jetojm
O as dy minuta
Kot mos t'na shkojn
Jeta eshte qef
Hajde ta jetojme
O as dy minuta
Kot kot mos t'na shkojne.


Lyrics submited by Fatmire Kabashi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018